:: pokal strony tygodnia ::

"Homepage der Woche Award"

Homepage der Woche Award

::Dana International - a star online:: została nominowana i wybrana "Serwisem tygodnia". Konkurs ten organizuje jeden z największych niemieckich providerów internetowych COMPUSERVE (AOL). Gratulacje Dano, to ty jesteś gwiazdą!

 

Krytyka:

Odbywający się corocznie Konkurs piosenki Eurowizji stał się znów o wiele ciekawszy. Podczas, gdy Niemcy w ostatnich latach prędzej komediantów, niż muzyków na ten konkurs wysyłały- w 1998 roku utalentowana izraelska piosenkarka Dana International wraz ze swoim wzstępem poruszyła cały świat. Kto się chce więcej na temat tej niezwykłej piosenkarki dowiedzieć, powinien koniecznie odwiedzić nasz serwis tygodnia.

Na stronie Chrisa znajduje sie wszystko, co się oczekuje, ze strony porządnego serwisu wykonanego przez fana: oprócz szczegółowego życiorysu piosenkarki znajdują sie informacje odnośnie jej wszystkich singli i albumów, a także dobrze przygotowana galeria zdjęć. Konkursowi Piosenki Eurowizji z 1998 roku poświęcono osobny dział. Zwieńczone jest to wszystko zbiorem licznych artykułów prasowych i obszerną sekcją DOWNLOAD.

Także jeśli chodzi o stronę techniczną serwisu można tylko pozytywnie o nim pisać. Strona ma przyjemny layout, profesjonalne zdjęcia oraz przemyślaną i przejrzystą nawigację. Bez pytania, autor zasłużył sobie na nasz tak porządany tytuł "Serwisu tygodnia".

Ja, jako webmaster, chciałbym podziękować Compuserve za to wyróżnienie, znaczy ono dla mnie bardzo wiele.

Toda raba!

:: Powrót ::

 

© 1999-2011 chp design